Přidat ZDARMA inzerát

Prodám: konvice Bonavita +

2 100,00 Kč
Nabídka Kávovary Česká republika 04.08.2018 73x
Dobry stav sady PRAHA!!! 739157981
Konvice Bonavita V60
Bonavita konvice s nastavitelnou teplotou 1l
Mezi kávovými nadšenci se traduje, že ideální teplota vod pro přípravu kávy je okolo 93°C. Obyčejná varná konvice Ti však ohřeje vodu na rovnou stovku. Na zchladnutí vody se nám nechce čekat a odhadnout správnou teplotu bez teploměru je oříšek. A přesně proto je tady konvice Bonavita.
Konvice ohřívá vodu na teplotu, kterou Ty potřebuješ. Teplotu v rozmezí 60 °C–100 °C si snadno nastavíš díky jednoduchému ovládání a digitálnímu displeji. Tuto teplotu je pak konvice schopna udržet až 60 minut.
Ideální pomocník do domácnosti i kavárny. Vyrobená z broušené silné nerezové oceli. Ohřev s přesností na 1°C. Možnost uložení 6 teplotních modů podle typů nápojů, které připravuješ. Díky úzké a dlouhé hubice je nalévání velmi snadné, přesné a stejnoměrné. U přípravy kávy pomoci dripperu jistě oceníš integrované stopky.
Rychlost do bodu varu: 5 min
Objem: 1000 ml
Příkon: 1000 W

2 x Hario V60-02 (keramika)
Zapomeň na domácí espresso! Pořiď si svůj dripper.
V60 - zřejmě nejoblíbenější způsob přípravy filtrované kávy. Unikátní tvar tohoto pomocníka podtrhne její jemnou a svěží chuť. Kdykoliv si vezmeš na pomoc tento kávový filtr, nebudeš litovat. Příprava není náročná, odpočineš si u ní a na jejím konci tě čeká fantastická odměna. Ať už si ráno vychutnáváš snídani doma, či se potřebuješ zahřát po cestě do práce, čerstvý filtr je to pravé.

Aeropress přináší velmi praktickou metodu přípravy kávy nejen na cestách.

Vypadá zvláštně? Aeropress je zvláštní!
Vyroben z kopolyesteru = prakticky nerozbitný, lehký a nenáročný na údržbu.
Vynález Alana Adlera z americké hračkářské firmy Aerobie dobyl svět.
Získá si i Tvé srdce? Zkus to a uvidíme.
Připravíš s ním kvalitní kávu nejen na cestách.
Káva z Aeropressu je filtrovaná pomocí vzduchu (proto název Aeropress) přes malý papírový filtr. V případě, že propadneš kouzlu této jednoduché metody natolik, že bys rád poměřil své výsledky s ostatními, přihlas se na Mistrovství světa v aeropressování!

Cena nove sady cca 4200-4500 my prodavame za polovic!


StavPoužité


Adresa: PrahaZvýhodněte inzerát

Svůj inzerát můžete zvýhodnit zasláním poplatku na účet provozovatele.

Bankovní účet: 35-7259360277/0100
Variabilní symbol: 7338
Částka: 39,- Kč
Novinky
  • 08.09.2016 Dárek pro Vás - 1 měsíc Topování ZDARMA

    Pokud si u nás předplatíte jakoukoliv službu, další měsíc máte u nás automaticky zdarma. Pokud zvolíte a zaplatíte SMS např. Topování inzerátů na 1 měsíc, druhý měsíc máte automaticky zdarma. (celkem Váš inzerát bude 60 dní Topován). V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@inzerceabazar.cz 

  • 25.05.2016 e-Inzertninoviny.cz

    chceme Vám představit nejkomplexnější služby v oboru Inzerce a Reklamy. Naše služby spočívají v propagaci Vaší značky, Vašeho výrobku nebo jen prodejem a koupí čehokoliv a tím zlepšit Vaše postavení na trhu. www.E-inzertninoviny.cz  slouží jako doplněk služeb naší mateřské inzerce www.inzerceabazar.cz , která každým dnem posiluje své postavení na trhu. Naše služba je určena pro všechny uživatele internetu bez rozdílu, zda jste podnikatel nebo soukromá osoba prodávající automobil či mobilní telefon.

Hledáte žárovky, trubice, led panely, světla, lampičky a jiné svítidla a osvětlení .... Navštívíte náš eshop www.maxisvitidla.cz ?

Ano, ale nekoupím nic (4x)

11%

Ano, koupím co potřebuji ... děkuji za doporučení (14x)

37%

NE, nechci nic (20x)

53%

Celkem hlasovalo: 38