Přidat ZDARMA inzerát

Prodám: Potřebujete aerifikátor?

Cena: Dohodou
Nabídka Zahradní technika Praha 04.04.2018 104x
Jarní sluníčko už pomalu ohřívá zemi a zahradu. Pobyt na čerstvém vzduchu skvěle ovlivňuje naši psychiku. Právě vlivem jarního počasí se počínáme starat o zahrádky. Někdo neví, jak se vykonává údržba zahrad a údržba travnatých ploch. Odborníci vám se základní péčí o vaši zeleň pomohou. Vyjma obvyklé péče se soustředí taky na odborné činnosti, kam se řadí např. aerifikace trávníku. Chcete-li si vypůjčit aerifikátor, půjčovna vám je k dispozici. Půjčovna zahradních strojů zapůjčuje techniku na libovolně dlouhou dobu.


Webhttp://mgrgreen.cz/
StavNové
Zvýhodněte inzerát

Svůj inzerát můžete zvýhodnit zasláním poplatku na účet provozovatele.

Bankovní účet: 35-7259360277/0100
Variabilní symbol: 6402
Částka: 39,- Kč
Novinky
  • 08.09.2016 Dárek pro Vás - 1 měsíc Topování ZDARMA

    Pokud si u nás předplatíte jakoukoliv službu, další měsíc máte u nás automaticky zdarma. Pokud zvolíte a zaplatíte SMS např. Topování inzerátů na 1 měsíc, druhý měsíc máte automaticky zdarma. (celkem Váš inzerát bude 60 dní Topován). V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@inzerceabazar.cz 

  • 25.05.2016 e-Inzertninoviny.cz

    chceme Vám představit nejkomplexnější služby v oboru Inzerce a Reklamy. Naše služby spočívají v propagaci Vaší značky, Vašeho výrobku nebo jen prodejem a koupí čehokoliv a tím zlepšit Vaše postavení na trhu. www.E-inzertninoviny.cz  slouží jako doplněk služeb naší mateřské inzerce www.inzerceabazar.cz , která každým dnem posiluje své postavení na trhu. Naše služba je určena pro všechny uživatele internetu bez rozdílu, zda jste podnikatel nebo soukromá osoba prodávající automobil či mobilní telefon.

Hledáte žárovky, trubice, led panely, světla, lampičky a jiné svítidla a osvětlení .... Navštívíte náš eshop www.maxisvitidla.cz ?

Ano, ale nekoupím nic (2x)

6%

Ano, koupím co potřebuji ... děkuji za doporučení (14x)

40%

NE, nechci nic (19x)

54%

Celkem hlasovalo: 35